O nas

Zdjęcie w tle

O nas

EKO-TERM – specjaliści od izolacji

EKO-TERM to specjaliści od nowoczesnych i wydajnych izolacji, które doskonale sprawdzają się we współczesnym budownictwie. Dostarczamy nie tylko tradycyjne rozwiązania, ale też naszą ekologiczną usługę, jaką jest ocieplanie farbą EkotermiX. Pomagamy w uzyskaniu dotacji. Naszym klientom udostępniamy możliwość płatności ratalnych.

Realizujemy i finansujemy inwestycje w oparciu o Program „Czyste Powietrze”

realizacja

Wieloletnie doświadczenie

W swojej branży mamy wieloletnie doświadczenie. Poskutkowało one wdrożeniem do oferty ociepleń termoocieplania z wykorzystaniem farby. Nanotechnologia zyskuje coraz większe zainteresowanie i zaufanie polskich rodzin. To właśnie z myślą o społeczeństwie wdrożyliśmy usługę, która ma realnie poprawić parametry budynku, zwiększyć komfort termiczny i, co najważniejsze, odczuwalnie obniżyć wysokość opłat za ogrzewanie.

Oprócz tego, że dostarczamy innowacyjną usługę, stawiamy ogromny nacisk na wysokie standardy obsługi. Każdy klient otrzymuje indywidualne wsparcie dedykowanego opiekuna. Co więcej, pomaga on także w pozyskaniu unijnych lub rządowych dotacji do wykonania termoizolacji. Jesteśmy terminowi, a usługi wyceniamy zawsze uczciwie. Polecamy też realizację inwestycji w systemie abonamentowym.

O nas
cta

Tylko Ekoterm oferuje możliwość realizacji inwestycji w systemie abonamentowym! Zgłoś się do profesjonalistów

POROZMAWIAJ Z DORADCĄ